Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strajk nauczycieli w Puławach. "Czujemy się upokorzeni decyzjami rządu"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 kwietnia 2019 r. o 13:26 Powrót do artykułu
jestem nauczycielką historii dla mnie niestety nie ma pracy w szkole bo nie mam znajomości może trzeba zwolnic strajkujących ja chętnie do pracy przyjdę za ich dotychczasowe wynagrodzenie. 1500 zł podwyżki niektórzy 1500 zł zarabiają na miesiąć i muszą przeżyć i jest dobrze w d...ch się poprzewracało i tyle w temacie
 Droga Pulawianko! Takich jak Ty powinno się zatrudnić. Młodzi, zdolni ludzie, wykształceni muszą wyjeżdżać z Polski za chlebem. Ja wyrzuciłbym z pracy tych roszczeniowych pasożytów i dał pracę takim jak Ty. I podwyżki stosowne do pracy! A starych komuchów z PZPR i ZNP na zbitą mordę na bruk! Bez litości!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2900 zł netto - tyle to zarabia inżynier, kierownik budowy w Puławach. Lidia wykształcona za komuny widać kopytne zwierze, obkute na cztery łapy i zakuty łeb. Wstyd ... Stara baba na starość żeby tak się rzucała z pazurami na społeczeństwo. Wy nauczyciele nie zarabiacie więcej bo po prostu jesteście tyle warci. Babcie wywalić ze szkół i zatrudnić młode pokolenie bo od was towarzyszko Lidio wali formaliną.
 W moich czasach za taki tekst pod adresem nauczyciela wylecialbys z dziewiatki do z hukiem. Albo w najlepszym wypadku ojciec skroiłby Ci w domu tylek i na drugi dzień przyszedłbys do Pani Profesor z kwiatami. Pozdrawiam wszystkich Profesorow z dziewiatki. Trzymajcie się Państwo. Absolwent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech komuchy z ZNP jasno powiedzą której grupie zawodowej trzeba zabrać pieniądze aby dać komuchom z ZNP? Wzywamy komuchów z ZNP do PUBLICZNEJ ODPOWIEDZI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem nauczycielką historii dla mnie niestety nie ma pracy w szkole bo nie mam znajomości może trzeba zwolnic strajkujących ja chętnie do pracy przyjdę za ich dotychczasowe wynagrodzenie. 1500 zł podwyżki niektórzy 1500 zł zarabiają na miesiąć i muszą przeżyć i jest dobrze w d...ch się poprzewracało i tyle w temacie
Droga Pulawianko! Takich jak Ty powinno się zatrudnić. Młodzi, zdolni ludzie, wykształceni muszą wyjeżdżać z Polski za chlebem. Ja wyrzuciłbym z pracy tych roszczeniowych pasożytów i dał pracę takim jak Ty. I podwyżki stosowne do pracy! A starych komuchów z PZPR i ZNP na zbitą mordę na bruk! Bez litości!
Dziękuję za dobre słowo to prawda skończyłam UMCS a z mojej grupy (40 osób) w szkole uczy ile osób, no ile 2 (dwie). Jak byłam w szkole zapytać o pracę kazano mi rozpocząc kolejne studia żeby znaleźć inną pracę a nie w szkole. Tak się dzieje w państwie polskim. Nawet zlotówki nie powinni dostać. Młodzi wykształceni z otwartymi umysłami siedzą i czekają bo nie mają znajomości i nie tylko nauczyciele ile jest ludzi na stanowiskach który już dawno powinni iśc na emeryturę i zwolnić młodym miejsca pracy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowo polityczna GRA przed wyborami , PO niż  włączyć się do dyskusji tylko szczuje,  POLAK POLAKOWI POTRAFI DOSRAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem nauczycielką historii dla mnie niestety nie ma pracy w szkole bo nie mam znajomości może trzeba zwolnic strajkujących ja chętnie do pracy przyjdę za ich dotychczasowe wynagrodzenie. 1500 zł podwyżki niektórzy 1500 zł zarabiają na miesiąć i muszą przeżyć i jest dobrze w d...ch się poprzewracało i tyle w temacie
 A ja bym jednak nie chciał zeby moje dzieci uczył pedagog który publicznie pisze o przewracaniu w d....e.  Żeby kogoś uczyć to jednak trzeba reprezentować jakiś poziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem nauczycielką historii dla mnie niestety nie ma pracy w szkole bo nie mam znajomości może trzeba zwolnic strajkujących ja chętnie do pracy przyjdę za ich dotychczasowe wynagrodzenie. 1500 zł podwyżki niektórzy 1500 zł zarabiają na miesiąć i muszą przeżyć i jest dobrze w d...ch się poprzewracało i tyle w temacie
A ja bym jednak nie chciał zeby moje dzieci uczył pedagog który publicznie pisze o przewracaniu w d....e.  Żeby kogoś uczyć to jednak trzeba reprezentować jakiś poziom.
 Zadam Panu pytanie czy ksiądz do którego chodzi Pan do spowiedzi nie przeklina? Jemu jednak jest Pan wstanie zaufać i wyznać swoje grzechy / największe sekrety. W mojej wypowiedzi przemawia przeze mnie złośc i jednocześnie zazdrość że ja pracy nie mam nawet za najniższą krajową, chociaż jestem wykształconą osobą, a chciała bym mieć, nauczyciele wymagają za dużo za swoją pracę, pracę nieadekwatną do przekazywanej wiedzy uczniom. Ile uczniów chodzi na korepetycje czy to jest wina dzieci? A może to nauczyciele nie potrafią przekazać wiedzy idą na łatwiznę. Zostawiam pod rozwagę.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem nauczycielką historii dla mnie niestety nie ma pracy w szkole bo nie mam znajomości może trzeba zwolnic strajkujących ja chętnie do pracy przyjdę za ich dotychczasowe wynagrodzenie. 1500 zł podwyżki niektórzy 1500 zł zarabiają na miesiąć i muszą przeżyć i jest dobrze w d...ch się poprzewracało i tyle w temacie
A ja bym jednak nie chciał zeby moje dzieci uczył pedagog który publicznie pisze o przewracaniu w d....e.  Żeby kogoś uczyć to jednak trzeba reprezentować jakiś poziom.
Zadam Panu pytanie czy ksiądz do którego chodzi Pan do spowiedzi nie przeklina? Jemu jednak jest Pan wstanie zaufać i wyznać swoje grzechy / największe sekrety. W mojej wypowiedzi przemawia przeze mnie złośc i jednocześnie zazdrość że ja pracy nie mam nawet za najniższą krajową, chociaż jestem wykształconą osobą, a chciała bym mieć, nauczyciele wymagają za dużo za swoją pracę, pracę nieadekwatną do przekazywanej wiedzy uczniom. Ile uczniów chodzi na korepetycje czy to jest wina dzieci? A może to nauczyciele nie potrafią przekazać wiedzy idą na łatwiznę. Zostawiam pod rozwagę.    
 Droga Puławianko! Serdecznie Ci współczuję. Praca powinna być dla takich jak Ty. Szukasz pracy. Chcesz pracować. Ale aby dostać pracę w Puławach trzeba dać łapówkę albo mieć znajomości. Ja nie jestem przeciw nauczycielom. Ale w mojej Rodzinie moja rodzona siostra jest nauczycielką. W okresie kiedy pracowałem w Instytucie jako pracownik naukowy zarobki mojej siostry były niemal 2 razy większe. Przez ponad 4 lat byłem bezrobotny. Honor nie pozwalał mi brać zasiłku dla bezrobotnych. Pracowałem na czarno. Wszędzie gdzie się dało szukałem pracy. Wszędzie decydowała łapówka lub znajomości. Pobory nauczyciela w tym czasie były dla mnie szczytem marzeń. Doskonale Ciebie rozumiem. Twoje rozgoryczenie. Nie jesteśmy państwem bogatym. Biedą trzeba w imię solidaryzmu uczciwe się podzielić! Postawa nauczycieli strajkujących jest roszczeniowa, szkodliwa, destukcyjna, antyspoleczba, antypolska. Boję się, że te tchórze z PiS mogą ustąpić i dać wymuszone podwyżki. PiS sam idzie w kierunku destrukcyjnego populizmu. To samo robi konkurencja. To źle dla Polskiego Państwa. Szczerze Ci współczuję. Cezary Kruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem nauczycielką historii dla mnie niestety nie ma pracy w szkole bo nie mam znajomości może trzeba zwolnic strajkujących ja chętnie do pracy przyjdę za ich dotychczasowe wynagrodzenie. 1500 zł podwyżki niektórzy 1500 zł zarabiają na miesiąć i muszą przeżyć i jest dobrze w d...ch się poprzewracało i tyle w temacie
A ja bym jednak nie chciał zeby moje dzieci uczył pedagog który publicznie pisze o przewracaniu w d....e.  Żeby kogoś uczyć to jednak trzeba reprezentować jakiś poziom.
Zadam Panu pytanie czy ksiądz do którego chodzi Pan do spowiedzi nie przeklina? Jemu jednak jest Pan wstanie zaufać i wyznać swoje grzechy / największe sekrety. W mojej wypowiedzi przemawia przeze mnie złośc i jednocześnie zazdrość że ja pracy nie mam nawet za najniższą krajową, chociaż jestem wykształconą osobą, a chciała bym mieć, nauczyciele wymagają za dużo za swoją pracę, pracę nieadekwatną do przekazywanej wiedzy uczniom. Ile uczniów chodzi na korepetycje czy to jest wina dzieci? A może to nauczyciele nie potrafią przekazać wiedzy idą na łatwiznę. Zostawiam pod rozwagę.    
 Droga Puławianko. Napisałem bardzo długi list na Twoją wypowiedź. Niestety podpisałem swoim imieniem i nazwiskiem i niestety cały mój news został skasowany. Jest automatyczna blokada! Bardzo Ci współczuję! Całkowicie Cię rozumiem! Sam byłem kiedyś w takiej sytuacji. Pozdrawiam serdecznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech komuniści z PZPR i ZNP strajkują w wakacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwalniać z roboty tych nieudaczników życiowych. Szkoły powinny być prywatne, rynek wtedy zweryfiuje ich wiedzę i odpowiednio ustali zarobki. Oczywiście zmiana prawa abym na tych nie udaczników nie płacił podatków. Z resztą chętnie przyjmę do pracy jakiegoś wykwalifikowanego technicznego nauczyciela. Nadgodzin full. Ludzie, jesteście wolni, po co tam na siłę siedzicie, przemysł czeka, trzeba kase zarabiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwalniać z roboty tych nieudaczników życiowych. Szkoły powinny być prywatne, rynek wtedy zweryfiuje ich wiedzę i odpowiednio ustali zarobki. Oczywiście zmiana prawa abym na tych nie udaczników nie płacił podatków. Z resztą chętnie przyjmę do pracy jakiegoś wykwalifikowanego technicznego nauczyciela. Nadgodzin full. Ludzie, jesteście wolni, po co tam na siłę siedzicie, przemysł czeka, trzeba kase zarabiać.
 Szkoły państwowe. Zarobki uczciwe. Na każde stanowisko pracy a nie tylko na stanowisko dyrektora uczciwy konkurs. Kryteria konkursu to wykształcenie, ranking uczelni, średnia ze studiów. Dorobek. Zdecydowana preferencja ludzi młodych którzy szukają pracy! Oczyszczenie szkół z komuchów, ZNP, PZPR! Konkus otwarty bez żadnych koneksji, układów, łapówek i partyjniackiej protekcji. Młodzi ludzie bardzo szybko się uczą. A organizatorów tego antypolskiego strajku z zimną krwią na bruk! Na zbitą mordę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech tylko ten cholerny PiS nie ugnie się przed szantażem tych parszywych komuchów z PZPR i ZNP! Wszystkich szkodników z PZPR i ZNP z zimną krwią na bruk! Na zbitą mordę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech komuchy z PZPR i ZNP jasno powiedzą której grupie zawodowej Rząd ma zabrać aby dać nauczycielem z PZPR i ZNP!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem nauczycielką historii dla mnie niestety nie ma pracy w szkole bo nie mam znajomości może trzeba zwolnic strajkujących ja chętnie do pracy przyjdę za ich dotychczasowe wynagrodzenie. 1500 zł podwyżki niektórzy 1500 zł zarabiają na miesiąć i muszą przeżyć i jest dobrze w d...ch się poprzewracało i tyle w temacie
A ja bym jednak nie chciał zeby moje dzieci uczył pedagog który publicznie pisze o przewracaniu w d....e.  Żeby kogoś uczyć to jednak trzeba reprezentować jakiś poziom.
Zadam Panu pytanie czy ksiądz do którego chodzi Pan do spowiedzi nie przeklina? Jemu jednak jest Pan wstanie zaufać i wyznać swoje grzechy / największe sekrety. W mojej wypowiedzi przemawia przeze mnie złośc i jednocześnie zazdrość że ja pracy nie mam nawet za najniższą krajową, chociaż jestem wykształconą osobą, a chciała bym mieć, nauczyciele wymagają za dużo za swoją pracę, pracę nieadekwatną do przekazywanej wiedzy uczniom. Ile uczniów chodzi na korepetycje czy to jest wina dzieci? A może to nauczyciele nie potrafią przekazać wiedzy idą na łatwiznę. Zostawiam pod rozwagę.    
 Nie spotkałem jeszcze księdza który by publicznie dawał w podobny sposób upust swoim emocjom. Nie spotkałem również takiego nauczyciela. Od przedstawicieli obu zawodów wymaga się jednak pewnego poziomu publicznego zachowania, co nie wyklucza jednak nieco luźniejszych standardów w przestrzeni prywatnej bo, jak wiadomo, ludzi całkowicie świętych nie ma. I tutaj dochodzimy do sedna sprawy. Na początku swojej drogi zawodowej daje się Pani ponieść emocjom w publicznej wypowiedzi, do tego ocenia Pani osiągnięcia innych nie zasmakowawszy nawet nauczycielskiego chleba. Nie wątpię że posiada Pani odpowiednie wyształcenie ale w zawodzie nauczyciela równie ważna jest dojrzałość i doświadczenie które nabywa się z czasem. Dlatego rację mają nauczyciele którzy w znakomitej większości domagają się uczciwej zapłaty za swoje nabywane latami umiejętności. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem nauczycielką historii dla mnie niestety nie ma pracy w szkole bo nie mam znajomości może trzeba zwolnic strajkujących ja chętnie do pracy przyjdę za ich dotychczasowe wynagrodzenie. 1500 zł podwyżki niektórzy 1500 zł zarabiają na miesiąć i muszą przeżyć i jest dobrze w d...ch się poprzewracało i tyle w temacie
A ja bym jednak nie chciał zeby moje dzieci uczył pedagog który publicznie pisze o przewracaniu w d....e.  Żeby kogoś uczyć to jednak trzeba reprezentować jakiś poziom.
Zadam Panu pytanie czy ksiądz do którego chodzi Pan do spowiedzi nie przeklina? Jemu jednak jest Pan wstanie zaufać i wyznać swoje grzechy / największe sekrety. W mojej wypowiedzi przemawia przeze mnie złośc i jednocześnie zazdrość że ja pracy nie mam nawet za najniższą krajową, chociaż jestem wykształconą osobą, a chciała bym mieć, nauczyciele wymagają za dużo za swoją pracę, pracę nieadekwatną do przekazywanej wiedzy uczniom. Ile uczniów chodzi na korepetycje czy to jest wina dzieci? A może to nauczyciele nie potrafią przekazać wiedzy idą na łatwiznę. Zostawiam pod rozwagę.    
Nie spotkałem jeszcze księdza który by publicznie dawał w podobny sposób upust swoim emocjom. Nie spotkałem również takiego nauczyciela. Od przedstawicieli obu zawodów wymaga się jednak pewnego poziomu publicznego zachowania, co nie wyklucza jednak nieco luźniejszych standardów w przestrzeni prywatnej bo, jak wiadomo, ludzi całkowicie świętych nie ma. I tutaj dochodzimy do sedna sprawy. Na początku swojej drogi zawodowej daje się Pani ponieść emocjom w publicznej wypowiedzi, do tego ocenia Pani osiągnięcia innych nie zasmakowawszy nawet nauczycielskiego chleba. Nie wątpię że posiada Pani odpowiednie wyształcenie ale w zawodzie nauczyciela równie ważna jest dojrzałość i doświadczenie które nabywa się z czasem. Dlatego rację mają nauczyciele którzy w znakomitej większości domagają się uczciwej zapłaty za swoje nabywane latami umiejętności.
 To napisz jeszcze Przyjacielu komu trzeba zabrać pieniądze aby dać nauczycielom z ZNP?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym człowieku piszesz. Państwowe nigdy nie będzie prawidłowo funkcjonować. Państwowe to patologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt ich tam na sile nie trzyma. Nie rozumiem tego podejścia jak chciałem lepiej zarabiać to zmieniłem prace na lepiej płatną. Mam tu na myśli wszystkie grupy którym jest tak źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt ich tam na sile nie trzyma. Nie rozumiem tego podejścia jak chciałem lepiej zarabiać to zmieniłem prace na lepiej płatną. Mam tu na myśli wszystkie grupy którym jest tak źle.
 Mnóstwo młodych ludzi z odpowiednim wykształceniem marzy o takiej pracy. Wegetują. Muszą pracować za granicą. Cierpią. A stare roszczeniowe komuchy z PZPR i ZNP blokują etaty dla ludzi młodych! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech komuchy z PZPR i ZNP powiedzą uczciwie której grupie zawodowej Rząd ma zabrać aby dać nauczycielem strajkującym z ZNP? Pielęgniarkom? Salowym? Drobnym rodzinnym sklepikom. Sprzedawczyniom w supermarkecie? Rolnikom? Robotnikom? Proszę roszczeniowych komuchów z ZNP o uczciwą odpowiedzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...